Fresh UI

Sistem yapılandırma aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version 8.85
  • Dil İngilizce
  • Firma Fresh Devices
Fresh UI yazılımı sayesinde Windows işletim sisteminde yapmakta zorlandığınız bazı ayarları kolay bir şekilde yapabilir ve sisteminizi yapılandırabilirsiniz.
Fresh UI yazılımı sayesinde Windows işletim sisteminde yapmakta zorlandığınız bazı ayarları kolay bir şekilde yapabilir ve sisteminizi yapılandırabilirsiniz. Dilediğiniz doğrultuda size özelleştirme olanağı da sunan yazılım çok sayıda özelliğe sahip olmasının yanında Windows üzerinde yapamayacağınız ayarlama kalmayacaktır.

Yazılım sayesinde masaüstü arka planını değiştirme özelliğini aktif- pasif olarak değiştirebilir, Başlat menüsündeki ara, çalıştır, belgelerim, bilgisayarım, denetim masası gibi kısayolların ve diğer bağlantı gösterimlerini kaldırabilir, kayıt defteri düzenleyicisinin kullanımına izin verip vermeme seçeneğini belirtebilir, Windows Messenger uygulamasının sisteminizin hemen başlatıldığında otomatik bir şekilde çalışmasını engelleyebilir, Windows güncellemelerinin otomatik ya da manuel olarak alınması için ayarlamalar yapabilirsiniz.

Bunların yanında Windows sistem ayarlarının kişiselleştirilmesi, Windows kullanıcı arayüzünün özelleştirilebilmesi, Donanım ayarlarının iyileştirilmesi ve sistemde bulunan tüm kayıtlı izleri sadece bir tuş yardımı ile silinebilmesi gibi daha birçok işlemi Fresh UI yazılımı ile yapabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Fresh UI indir